Nieuws

Uitnodiging: feestelijke aftrap op woensdag 12 december a.s.
woensdag, 28 november 2018 21:33

Uitnodiging: feestelijke aftrap op woensdag 12 december a.s.

Onze jaarvergadering stond afgelopen september in het teken van de toekomst van WVV’34. We spraken over onze speerpunten: de doorontwikkeling van voetbaltechnische zaken en de communicatie binnen onze vereniging. Plannen om hieraan invulling te geven werden deze avond gepresenteerd. Ook werd aangekondigd dat het jeugdbestuur zal worden geïntegreerd in het hoofdbestuur.

Inmiddels zijn deze plannen verder uitgewerkt en willen we jullie graag meenemen in de nieuwe structuur van onze vereniging. Daarnaast lichten we toe hoe we onze communicatie en voetbaltechnische zaken verder zullen optimaliseren. Een mooi moment om deze nieuwe structuur en werkwijze samen af te trappen onder het genot van een hapje en een drankje.

We nodigen daarom iedereen van harte uit voor een feestelijke aftrap op woensdag 12 december a.s. om 20.00 uur in de kantine van WVV’34. Dat alles onder het motto: Samen doelgericht vooruit

© 2018 WVV'34. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken