Wouter Horstink, vorige week scorende tegen Twenthe Goor, zorgde ervoor dat hij de koploper in de goudenschoen is geworden. Helaas lukte hem afgelopen zondag niet om de voorsprong op de tweede en derde plek uit te breiden. Voor W.V.V.'34 1 waren Sem Kuipers en Gijs Pierik diegene die 2-2 op het scorebord wisten te zetten tegen D.S.V.D.
Ook W.V.V.'34 2 wist dit weekend thuis tegen Vogido met 3-0 te winnen. Maurice Workel, Thijmen Walhof en Bas Assink waren de doelpuntmakers.
David Spekreijse scoorde het enige doelpunt voor het vierde (1-0 winst) en bij het zesde wist Stephan ter Doest nog de gelijkmaker te maken tegen Bentelo (1-1). Leon, Wout en Tim uit die elftallen wisten niet te scoren en daarom is het verschil nog steeds erg klein in de top 3.
Tim Jongman, spelend voor W.V.V.'34 7, was met maar liefst 4 doelpunten dit weekend en 1 vorige week, het meest productief in het klassement. Hij sprong direct naar plaats 9 en staat op 6 doelpunten. Samen met doelpuntenmakers Thom Hartgerink, Ruben Lammerink en Marc Satink heeft het zevende, 6 punten behaald in de voorlaatste twee wedstrijden. Een erg nette prestatie omdat het seizoen voor hun moeizaam begon.
W.V.V.'34 5 en 7 kwamen dit weekend niet aan zet.
Voor de actuele stand van de Gouden Schoen klik hier.

- Miriam Doeschot