Nieuws

Nieuwe kleedkamer-indeling bij trainingen voor de jeugd
dinsdag, 10 oktober 2017 07:35

Nieuwe kleedkamer-indeling bij trainingen voor de jeugd

Vanwege het feit dat het op (drukke) trainingsdagen soms onduidelijk was welke kleedkamers jeugdteams konden gebruiken en omdat kleedkamer 8 vanaf heden van maandag tot en met zaterdag een kleedkamer voor de meisjes wordt, is er een nieuwe indeling gemaakt van de kleedkamers voor de jeugdteams op de trainingsdagen, zie in het nieuwe trainingsschema hieronder: 

  

Trainingsschema seizoen 2017-2018 (update 10/10/2017):

Dag Team Tijdstip Trainer Kleed-  kamer Veld
           
Maandag JO9 (F-groep) 18.30 / 19.30 F trainers-cluster 1 + 2  1
  JO15-1 (C1) 18.15 / 19.30 Mark Rupert 4 3
  JO15-2 (C2) 18.15 / 19.30 Rudi Ringeling 5 3
  JO17-1 (B1) 19.30 / 21.00 Joop Jongman 6 1
      Meisjeskleedkamer 8  
           
Dinsdag JO11-1 (E1) 18.30 / 19.30 Martijn Baas 1 + 2  1
  JO11-2 (E2) 18.30 / 19.30 E trainers-cluster 1 + 2  1
  JO11-3 (E3) 18.30 / 19.30 E trainers-cluster 1 + 2 1
  JO11-4 (E4) 18.30 / 19.30 Stan Aarnink / Stefan Brummelhuis 1 + 2  1
  JO13-1 (D1)  18,15 / 19,30 Jeroen Nijkamp / Gijs Pierik 3 3
  JO13-2 & JO13-3 (D2 en D3) 18.15 / 19.30 Lars Keizer / Kees ten Heggeler/ Dani Morsink 3 + 4 3
  JO19-1 (A1) 19.45 / 21.15 Ninos Baysoy 7 3
  JO19-2 (A2) en JO17-2 (B2) 19.30 / 20.45 Rob ten Heggeler/Hans Roorda/Tonnie Hartgerink 3 3
  Selectie 19.45 / 21.15 Roy Workel / Rob Snijders 5 1
  Tweede en derde elftal 19.45 / 21.15 Rene Hoekstra 6 1
      Meisjeskleedkamer 8  
(jeugd) Keeperstraining 18.30 / 19.30 Albert Boesjes / Mark Escher / Rob Doeschot   1
(senioren) Keeperstraining 19.30 / 20.30 Albert Boesjes / Mark Escher / Rob Doeschot   1
           
Woensdag JO9-2 t/m JO9-5 (F2 t/m F5) 18.30 / 19.30 Paul Wegdam / Gerben Derkink 1 + 2 3
  JO15-1 (C1) 18.15 / 19.30 Mark Rupert / Dani Morsink 4 1
  JO15-2 (C2) 19.00 / 20.00 David Spekreijse / Edwin Vorgers 5 3
  JO17-1 (B1) 19.30 / 21.00 Joop Jongman 6 1
      Meisjeskleedkamer 8  
           
Donderdag JO11-1 (E1) 18.30 / 19.30 Martijn Baas 1 + 2  1
  JO11-2 (E2) 18.30 / 19.30 E trainers-cluster 1 + 2  1
  JO11-3 (E3) 18.30 / 19.30 E trainers-cluster 1 + 2  1
  JO11-4 (E4) 18.30 / 19.30 Stan Aarnink / Stefan Brummelhuis 1 + 2  1
  JO13-1 (D1) 18.15 / 19.30 Jeroen Nijkamp / Gijs Pierik 3 1
 

JO13-2 en JO13-3 (D2 en D3)

18.15 / 19.30 Kees ten Heggeler/Lars Keizer en trainerscluster ouders 3 + 4 3
  JO19-1 (A1) 19.45 / 21.15 Ninos Baysoy 7 2
  JO19-2 (A2) en JO17-2 (B2) 19.30 / 20.45 Paul Walhof / Rene Nibbelink 3 3
  Selectie 19.45 / 21.15 Roy Workel / Rene Hoekstra / Mike te Wierik 5 + 6 1
  Derde elftal + 19.45 / 21.15 Christiaan Spijkerman 4 2
  Lagere elftallen 20.00 / 21.15 John Kerkveld 1 + 2 3
      Meisjeskleedkamer 8  
         
    Veldindeling is onder voorbehoud!!!!    
© 2017 WVV'34. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken