Nieuws

Teamindelingen jeugd JO13 t/m JO19 zijn bekend!
dinsdag, 24 juli 2018 16:51

Teamindelingen jeugd JO13 t/m JO19 zijn bekend!

De overige teamindelingen van de jeugdteams (JO13 t/m JO19) voor het seizoen 2018/2019 zijn bekend, zie hieronder.
Deze teamindelingen zijn na zorgvuldig overleg met de betrokken leiders/trainers en de technische commissie van het jeugdbestuur samengesteld.
De teamindelingen voor de JO8 t/m JO12 jeugdteams waren al eerder gepubliceerd, zie hiervoor het eerdere bericht op deze website.

Spelers JO19-1:
1 Damon Leferink 
2 Jacco Spijkerman
3 Roland Bergkamp 
4 Niek Grefte 
5 Tim Kuipers 
6 Lars Keizer 
7 Tom Grobben
8 Jorg Wegereef 
9 Valentijn Rupert 
10 Kees ten Heggeler
11 Jelle Vogt 
12 Imko Stortelder 
13 Robin Spijkerman 
14 Vince Broshuis (K)

 

Spelers JO17-1:
1 Wouter Goorhuis
2 Thijs ten Heggeler
3 Wout Grefte
4 Stijn Hogenkamp
5 Stan Wegdam
6 Barten Tijhof
7 Daan Tuinte
8 Thomas Wegdam
9 Jasper Grefte
10 Lars Escher (K)
11 Jorn Zendman
12 Luuk Lentelink
13 Wessel Hogenkamp
14 Mart Wegdam

 

Spelers JO17-2:
1 Rens Aarnink
2 Jurgen Maatman
3 Lars Broekkamp
4 Rob Kuipers
5 Tim Schonenborg
6 Alexander Veenhof
7 Stijn ten Heggeler
8 Mike Wolters
9 Guus ten Brummelhuis
10 Twan ter Braak
11 Maaike Legtenberg
12 Thijmen Blokhorst
13 Stef Schonenborg
14 Bas Freriksen
15 Ramon ten Thije
16 Rick Rouweler

 

Spelers JO15-1:
1 Mart Roorda
2 Nick Lentelink (K)
3 Bart Raanhuis
4 Bas Derkink
5 Pim Brummelhuis
6 Rens Brummelhuis
7 Thijmen Tijhof
8 Nick Schonenborg
9 Jelle Blanckenborg
10 Cas Hogenkamp
11 Daan Oude Meijers
12 Stijn ter Doest
13 Jeroen Slijkhuis

 

Spelers JO15-2:
1 Lyss ten Heggeler
2 Stan Pelle
3 Salah Ouda
4 Tess Rouwenhorst
5 Jari Huisstede
6 Jeffrey Tuinte
7 Wout Nijhuis
8 Kjelt Broekkamp
9 Bas Rotink
10 Lucas Zwienenberg
11 Niels Derkink
12 Kees Brummelhuis
13 Twan Smit
14 Joost Rouweler

 

Spelers JO13-1:
1 Roy ten Thije
2 Owen Vermeij
3 Boyd Morsink
4 Chris Hartgerink
5 Jens Kolner (K)
6 Bas Boink
7 Jorn Blanckenborg
8 Ties Blanckenborg
9 Lars Derkink
10 Sybren Smit
11 Tijn ten Breteler
12 Yme Ros
13 Jurre Blokhorst

 

Spelers JO13-2:
1 Danielle Hogenkamp
2 Lynn Kooijman
3 Tessa Smit
4 Maud Kruizinga
5 Jesper Pelle
6 Bram Schreijer
7 Robbe Scholten
8 Laurens Jannink
9 Kay te Lintelo
10 Tim ter Avest
11 Hidde Meijer
12 Daniel Brinkman (K)
13 Jim Kooijman

 

 

 

 

© 2017 WVV'34. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken