Nieuws

Uitnodiging toelichting Bestuur donderdag 26 juli a.s.
zaterdag, 21 juli 2018 14:09

Uitnodiging toelichting Bestuur donderdag 26 juli a.s.

Rondom het gebruik van ons sportpark zijn nieuwe afspraken gemaakt. Afspraken die belangrijk zijn om ons sportpark ook in de zomermaanden en op avonden open te stellen. Omdat we het belangrijk vinden dat iedereen welkom is op ons sportpark, ook onze jeugd. Het is een verantwoordelijkheid van ons allemaal om ervoor te zorgen dat ons sportpark toegankelijk blijft voor iedereen. Onze jeugd speelt daarbij een belangrijke rol. 

Het bestuur van WVV'34 geeft a.s. donderdag 26 juli een toelichting op het gebruik van ons sportpark en de afspraken die hierover zijn gemaakt. Deze bijeenkomst start om 19.00 uur in de kantine. We nodigen van harte alle jeugd, ouders en andere betrokkene uit hierbij aanwezig te zijn. 

Graag tot donderdag. 

Bestuur WVV'34  

© 2017 WVV'34. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken