Nieuws

Teamindelingen jeugd t/m JO15 zijn bekend!
dinsdag, 12 juni 2018 20:38

Teamindelingen jeugd t/m JO15 zijn bekend!

De teamindelingen van de jeugdteams t/m JO15 voor het seizoen 2018/2019 zijn bekend, zie hieronder.
Deze teamindelingen zijn na zorgvuldig overleg met de betrokken leiders/trainers en de technische commissie van het jeugdbestuur samengesteld.

De teamindelingen voor de JO17 en JO19 jeugdteams volgen op een later moment. Zodra deze bekend zijn, zullen deze op de website geplaatst worden. 

Spelers JO15:

1 Mart Roorda
2 Nick Lentelink (Keeper)
3 Lyss ten Heggeler
4 Bart Raanhuis
5 Bas Derkink
6 Stan Pelle
7 Salah Ouda
8 Tess Rouwenhorst
9 Pim Brummelhuis
10 Jari Huisstede
11 Rens Brummelhuis
12 Thijmen Tijhof
13 Jeffrey Tuinte
14 Nick Schonenborg
15 Wout Nijhuis
16 Jelle Blanckenborg
17 Cas Hogenkamp
18 Kjelt Broekkamp
19 Bas Rotink
20 Daan Oude Meijers
21 Lucas Zwienenberg
22 Stijn ter Doest
23 Niels Derkink
24 Kees Brummelhuis
25 Twan Smit
26 Joost Rouweler
27 Jeroen Slijkhuis

 

Spelers JO13: 

1 Danielle Hogenkamp
2 Lynn Kooijman
3 Tessa Smit
4 Maud Kruizinga
5 Roy ten Thije
6 Owen Vermeij
7 Jesper Pelle
8 Boyd Morsink
9 Bram Schreijer
10 Robbe Scholten
11 Laurens Jannink
12 Chris Hartgerink
13 Kay te Lintelo
14 Tim ter Avest
15 Jens Kolner (Keeper)
16 Hidde Meijer
17 Bas Boink
18 Jorn Blanckenborg
19 Ties Blanckenborg
20 Lars Derkink
21 Daniel Brinkman (Keeper)
22 Sybren Smit
23 Jim Kooijman
24 Tijn ten Breteler
25 Yme Ros
26 Jurre Blokhorst

 

Spelers JO12-1:

1 Lennard Blokhorst
2 Tim Huisstede
3 Mats Jannink
4 Tim Mentink
5 Luca Oude Meijers
6 Sepp Scholten
7 Wes Broshuis (Keeper)
8 Lars Zwienenberg
9 Mika Brummelhuis
10 Storm Brummelhuis

 

Spelers JO11-1

1 Maud Koster
2 Mats Asschert
3 Sepp Workel
4 Nout Vogt
5 Mick Nijhuis
6 Tess Doeschot (Keeper)
7 Wout Huisstede
8 Luuk ten Breteler
9 Kris Raanhuis 

 

Spelers JO11-2:
1 Renske ter Doest
2 Evi Blokhorst (Keeper)
3 Stijn Nijhuis
4 Milan Rouweler
5 Ravi Rouhof
6 Sven Assink
7 Senna ten Dam
8 Jayden Smit
9 Teun Raanhuis
10 Jesse Vermeij

 

Spelers JO11-3:
1 Bram Rotink
2 Gijs ter Avest
3 Sepp Blanckenborg
4 Luuk Stegeman
5 Gijs Bos
6 Yme Blanckenborg
7 Guus Hartgerink (Keeper)
8 Noah Vuurboom
9 Sam Hietbrink
10 Teun Eissink

 

Spelers JO11-4:

1 Kars Markslag
2 Mart Gering
3 Siebe Oude Meijers
4 Sven Tuinte
5 Tim Grefte
6 Kas Blanckenborg (Keeper)
7 Ties Kuenenger
8 Stan Doeschot
9 Ties Michorius

 

Spelers JO9-1:
1 Tom Pierik (Keeper)
2 Sem Rupert
3 Sytze Blokhorst
4 Kay Luttikhold
5 Nijs Workel
6 Tije Gering
7 Gijs ter Avest

 

Spelers JO9-2:
1 Sieb ten Thije
2 Siem Hoesstee
3 Bas Pierik
4 Lars Hoesstee
5 Menno Koebrugge
6 Diede Meijer
7 Jesper Schonenborg

 

Spelers JO8-1
1 Thomas Hendriks
2 Bas Grefte
3 Jorn Walterbos
4 Lois Workel
5 Sylvie Rupert
6 Job Blokhorst
7 Levi Tuinte

 

 

 

 

© 2017 WVV'34. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken