Nieuws

Stem ook op WVV’34! Jouw stem is geld waard voor onze club!
dinsdag, 01 mei 2018 16:59

Stem ook op WVV’34! Jouw stem is geld waard voor onze club!

WVV’34 neemt deel aan de Rabo Clubkas Campagne. Omdat Rabobank Centraal Twente het verenigingsleven in onze regio een warm hart toedraagt, stellen zij €125.000,- beschikbaar voor de Rabo Clubkas Campagne. Alle klanten van de Rabobank mogen stemmen en met een stem op WVV’34 steun je onze club. Jouw stem is dus geld waard! 

Je kunt vanaf vandaag (1 mei) tot en met 21 mei 2018 jouw stem uitbrengen voor WVV’34. Laat je stem niet verloren gaan!

Hoe werkt het stemmen?
Elke klant van de Rabobank (vanaf 12 jaar) mag 3 stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee op bijvoorbeeld WVV’34 (je eigen club). Het zou mooi zijn als je 3e stem naar een andere club in Hengevelde gaat.

Op dinsdag 1 mei ontvangen alle klanten per post of per mail hun persoonlijke code. Met deze code kun je via www.clubkascampagne.nl/centraaltwente je stem uitbrengen. Je vindt WVV’34 in de lijst met verenigingen onder de naam “Wegdamse voetbalvereniging WVV’34”. 

Laat je stem niet verloren gaat, jouw stem is geld waard! Steun WVV’34!


Namens WVV’34 alvast bedankt voor jouw stem!

© 2017 WVV'34. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken